تبلیغات شما در اینجا

تبلیغات شما در اینجا

سیگنال خرید ارز Status

سیگنال خرید ارز دیجیتال Status

ارز معامله : ساتوشی (SAT)

محدوده خرید تارگت اول تارگت دوم تارگت سوم حد ضرر
509 - 480 550 580 620 420
سود پیش‌بینی شده مدت زمان صرافی وضعیت سیگنال آیدی سیگنال
21 درصد کوتاه مدت Binance پایان یافته 321

 


نتیجه نهایی :

در بازه زمانی پیش بینی شده ، سیگنال خرید ارائه شده برای این ارز پس از عبور از تارگت اول و دوم ، متوقف گردید و به تارگت سوم نرسید. پیشنهاد می‌شود سرمایه گذاران فورا این ارز را در بهترین قیمت بعد از تارگت اول به فروش برسانند.
سود حاصل شده از این سرمایه گذاری : 23 درصد

 


توصیه های Utrade به سرمایه گذاران محترم :

  1. صفحات مربوط به سیگنال ها پس از هر اتفاق مهم (مثلا خوردن تارگت ها یا رسیدن به حد ضرر) فورا بروز میشوند. لذا برای دریافت اخبار مهم مربوط به سیگنال ها حتما در سرویس های اطلاع رسانی UTrade عضو شوید. (برای مشاهده آموزش عضویت اینجا کلیک کنید.)
  2. وب سایت یوترِید تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا معتبر ترین و پرسودترین سیگنال ها را ارائه نماید. اما به هر دلیلی ممکن است سیگنال ارائه شده تحت تاثیر اتفاق خاص و نادری قرار بگیرد و برخلاف پیش بینی ها عمل نماید.
  3. همانگونه که این وب سایت در سود کاربران خود شریک نمی شود، طبیعتا در ضرر احتمالی (هر چند اندک) آن ها نیز سهیم نخواهد بود.
  4. حتی با تجربه ترین و حرفه ای ترین معامله گران نیز ممکن است در معاملات خود متضرر شوند. لذا در صورتی که ارزی به قیمت حد ضرر ارائه شده رسید، فورا از آن خارج شوید تا در معاملات بعدی ضرر اندک خود را جبران نمایید.
  5. بازار کریپتوکارنسی ها بازاری پر سود و در عین حال خطرناک است. فقط با آن مقدار سرمایه وارد آن شوید که فقدان آن لطمه ای به روند زندگی شما وارد نکند.
  6. در معاملات خود طمع را کنار بگذارید و به دنبال سودهای کم و پشت سر هم باشید.
  7. هرچه افراد بیشتری در سیگنال خرید ارزی شرکت کنند، احتمال بالا رفتن قیمت آن ارز چند برابر خواهد شد. لذا با اشتراک گذاشتن این صفحه از دوستان خود برای سرمایه گذاری بر روی این ارز دعوت نمایید.

به نظر شما سیگنال ارائه شده برای این ارز می‌تواند به تارگت‌های پیش بینی شده برسد؟

نظر خود را در بخش دیدگاه‌های همین قسمت بنویسید و با به دیگران به اشتراک بگذارید.

مقالات پیشنهادی :

تبلیغات شما در اینجا

تبلیغات شما در اینجا