آموزض عضویت در سیستم اطلاع رسانی UTrade

فعالیت حرفه ای در بازار ارزهای دیجیتال و به ویژه انجام تریدهای موفق در این بازار پر افت و خیز، نیاز به اطلاعات مهم و اخبار داغ و دست اول دارد. اگر ارزی روندی صعودی داشته باشد و شما دیر متوجه شوید قاعدتا نمی توانید از این روند صعودی شیرین بهره لازم را ببرید.

از این رو وب سایت UTrade برای کاربران خود سیستم ارسال نوتیفیکشن به مرورگر را فراهم کرده است. با استفاده از این سیستم دیگر لازم نیست دائما به وب سایت مراجعه کنید تا ببینید آیا اتفاق خاصی برای سیگنال مد نظر شما رخ داده و یا سیگنال جدیدی ارائه شده که ممکن است من از آن بی خبر باشم؟ با عضویت در این سیستم رایگان، به محض اینکه اتفاق خاصی برای سیگنال ها رخ دهد (مثل تحقق تارگت ها یا رسیدن به حد ضرر) و یا سیگنال جدیدی ارائه شود، در گوشه سمت راست مرورگر شما پیغام کوچکی (مطابق تصویر زیر) نمایش داده می شود و شما جزو اولین نفراتی خواهید بود که از آن مطلع می شوید. سپس با کلیک بر روی آن پیغام فورا به صفحه سیگنال مورد نظر هدایت خواهید شد تا اخبار مربوط به آن سیگنال را در سریع ترین زمان ممکن مشاهده کنید.


در ادامه نحوه عضویت در این سیستم را به صورت تصویری خدمت شما آموزش خواهیم داد. با ما همراه باشید.

آموزش تصویری فعال کردن نوتیفیکیشن برای مرورگر شما:

قدم اول : پذیرش عضویت در این سیستم

هنگامی که شما برای اولین بار به وب سایت UTrade مراجعه می کنید، مطابق تصویر زیر در بالای مرورگر خود پیغامی را مشاهده می کنید که از شما درخواست می کند تا این سیستم را برای مرورگر شما فعال کند. اگر بر روی گزینه پذیرفتن کلیک کنید، این سیستم برای شما فعال خواهد شد. اگر به هر دلیلی بر روی گزینه «نادیده گرفتن» کلیک کردید، می توانید مجددا با کلیک بر روی عبارت زیر این سیستم را برای مرورگر خود فعال نمایید.
فعال سازی

قدم دوم : تایید نهایی و فعال سازی سیستم

پس از تایید در قدم اول، پنجره کوچکی برای شما باز می شود و در خواست می کند که برای تایید نهایی و فعال سازی سیستم، بر روی عبارت Allow کلیک کنید. مطابق تصویر زیر با کلیک بر روی گزینه Allow شما با موفقیت این سیستم کاربردی را برای مرورگر خود فعال می کنید.

امیدوارم با استفاده از این سیستم بتوانید در سریع ترین زمان ممکن از اخبار مربوط به سیگنال ها مطلع شوید و به سود قابل توجهی دست پیدا کنید. اگر سوالی برایتان پیش آمده می توانید آن را در قسمت نظرات همین بخش وارد نمایید.

ارسال نظر

• نظرات پس از تایید مدیریت نمایش داده خواهند شد.
• لطفا نظر خود را به زبان فارسی ارسال نمایید.