آموزش ثبت نام در صرافی Binance

در مقاله معیارهای انتخاب یک اکسچنج خوب و مطمئن ، وب سایت بایننس را به عنوان یک صرافی معتبر برای ارزهای دیجیتال معرفی کردیم. در این مقاله قصد داریم آموزش ثبت نام در صرافی بایننس را به صورت تصویری و جامع خدمت شما ارائه دهیم. در ادامه با UTrade.ir همراه باشید.

فرایند ثبت نام در بایننس:

۱- ابتدا با کلیک بر روی لینک زیر وارد وب سایت بایننس شوید.

https://www.binance.com

۲- سپس مانند تصویر زیر، بر روی دکمه Register در منوی بالای کلیک نمایید.

آموزش عضویت در صرافی بایننس Binance

۳- فیلدهای موجود در این صفحه را با دقت پر کنید.

  • در فیلد اول ایمیل خود را وارد کنید.
  • در فیلد دوم پسوردی را برای خود انتخاب کنید. به این نکته توجه کنید که پسورد شما باید ترکیبی از حروف کوچک و بزرگ و اعداد باشد.
  • در فیلد سوم جهت تایید پسورد خود را مجددا وارد کنید.
  • حال بر روی تیک تایید کلیک کرده و سپس روی گزینه Register کلیک کنید.

آموزش عضویت در صرافی بایننس Binance

۴- بعد از کلیک بر روی Register صفحه جدیدی باز می شود که باید به آن اثبات کنید که شما یک ربات نیستید. برای این کار همانند تصویر زیر، قطعه جداشده پازل را کشید و در قسمت خالی قرار دهید.

آموزش عضویت در صرافی بایننس Binance

۵- بعد از اتمام این فرایند، یک ایمیل برای شما ارسال می شود. به ایمیل خود رفته و ایمیل ارسالی از طرف بایننس را باز کنید. بعد از کلیک بر روی Verify Email، ثبت نام شما کامل شده و می توانید از بخش Login وارد سایت شوید.

۶- بعد از وارد کردن ایمیل و پسورد، و همچنین اثبات ربات نبودن شما وارد سایت خواهید شد.

ایمن سازی حساب کاربری در بایننس :

پیش از انجام هر کاری بایننس از شما می خواهد تا ایمنی حساب خود را بالا ببرید. برای این کار ۲ راه وجود دارد. اولین راه برای استفاده از شماره تلفن است که فقط برای کاربران چینی فعال است. روش دوم استفاده از نرم افزار Google Authenticator می باشد.

با کلیک کردن بر روی گزینه Google Authenticator شما وارد صفحه جدیدی می شوید. بعد از دانلود نرم افزار Google Authenticator و نصب آن بر روی تلفن همراه خود، QR-CODE موجود در صفحه (مطابق تصویر زیر) را اسکن نمایید.

پس از اسکن QR-CODE نرم افزار Google Authenticator یک کد چند رقمی را در اختیار شما قرار می دهد که طبق تصویر باید ابتدا در فیلد اول پسورد خود و در فیلد دوم کد دریافتی از نرم افزار را وارد نمایید.

تذکر: حتما از این صفحه یک تصویر تهیه کرده و در جای مطمئنی ذخیره کنید تا در صورت نیاز بتوانید به وسیله آن وارد حساب کاربری خود شوید.

آموزش عضویت در صرافی بایننس Binance

با انجام این کار امنیت حساب کاربری شما به طرز قابل توجهی بالا خواهد رفت. بدین صورت که برای انجام هرگونه عملیات در وب سایت بایننس (اعم از ورود به حساب، انتقال ارز از حساب بایننس به کیف پول شخصی و …) نیاز به تایید با استفاده از کد منحصر به فردی که نرم افزار  Google Authenticator در اختیار شما قرار داده می باشد.

امیدوارم این آموزش برای شما مفید و کاربردی واقع شده باشد. پیشنهاد می کنم بعد از خواندن این مطلب، مقاله آموزش خرید و فروش و ترید ارز دیجیتال در بایننس را نیز مطالعه بفرمایید.